IMPERIUM ZAMAN MAKİNESİ

Brera radyofrekans ve ultrason teknolojisinin yeni tasarlanmış patentli özel bir formudur. Bu form hem uygulamanın etkinliğini artırmak hem de kullanıcının konforunu yükseltmeyi hedefler. Köklü İtalyan firması Brera tarafından geliştirilmiş bu teknoloji yüz ve vücut uygulamalarında zamanı geriye alabilen etkin sonuçlara sahiptir.

Ultrasonik temizleme, yüz germe, yüz kaslarının toparlanması, ince kırışık tedavisi, sivilce izi, selülit tedavisi, bölgesel incelme, kol ve karın sarkmalarında toparlanma sağlanmakta ve seanslar ağrısız konforlu bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Cildin yüzeyini ultrasonik temizlemeyle yenileyen zaman makinesi, diyatermi odaklı radyofrekansla sıkılaşma ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Sistem, fazla yağ dokusunu azaltır, kolajen ve elastin yapısını tetikler.

YÜZ ESTETİĞİ
Ultrasonik temizleme (Su peeling)
Brera, Yüksek frekanslı ultrason dalgaları ile cilt yüzeyindeki ölü tabakanın su yardımıyla temizlenmesi, bu derinlemesine yapılan temizlik sonraki aşamalar içinde bir hazırlık niteliğindedir. Aynı zamanda cilt bakımında kullanılan hücre yenileyici, akne oluşumunu azaltıcı vb. Içeriklerin, ultrason yardımı ile cilt altı dokularına iletilmesini sağlar.

Diyatermi Odaklı RF (yüz germe)
Cilt yüzeyinde ısı yaratmadan çalışır. Yüksek yoğunluklu, odaklı radyofrekans enerjisi ile cildin nem ve esnekliğini sağlayan kolajenlerin üretimini artırır, yılların etkisi ile deforme olan yüz ovalini yeniden şekillendirir. Bu şekillenme ilk seansta bile gözle görülür şekilde gerçekleşir.

Diyatermi Kontraksiyon (Yüz Kaslarının Toparlanması)
Brera Patentli RF teknolojisi ile yüz ve vücut bölgesi kaslarında titreşimli bir uyarı sağlayarak kas boyunu kısaltır, böylece yaşlanmayla birlikte gevşeyen, sarkan ve incelen kas yapısının toparlanmasını sağlar.

Altın Taç
Medikal estetik ve kozmetik alanında uzun süredir kullanılan iğneli RF ve altın iğne teknolojilerinden farklı olarak brera tarafından geliştirilen taç şeklindeki iğneleme sistemi sayesinde daha az ağrı ile daha etkin tedavi sağlanabilmektedir. Bu teknoloji ile ince kırışıklıkların tedavisi, dudak üstü sigara izi tedavisi, göz çevresi kaz ayakları tedavisi, sivilce izi tedavisi çok daha konforlu şekilde sağlanmaktadır.

VÜCUT ESTETİĞİ
Selülit Tedavisi
Selülit; deri altındaki yağ sayı ve hacminde artış, cilt altı kas dokusu tonusunda azalma, cilt altı dokularda dolaşım bozukluğu ile kendini belli eden bir hastalıktır. Imperium med 400 diyatermi odaklı RF teknolojisi ile yüzeysel cilt dokusuna zarar verilmeden ısı yardımı ile şekillenme sağlanır. Cilt altında deforme olmuş yağ dokusu eritilir, bölgenin kan akışını düzenlenir. Selülitteki bozulan kas yapısı ise diyatermi konstrafjksiyon teknolojisi ile tedavi edilir.

Bölgesel İncelme
Brera bölgesel incelme tedaviler için özel tasarlanmış odaklı kavitasyon sistemine de sahiptir. Yağ patlatma etkisi ile bölgesel incelmeyi sağlar. Aynı zamanda bölgede eritilen yağların lenfatik yolla atılması için bölgesel lenf yollarını uyaran yüksek yoğunluklu enerji akımı içerir.

Kol-Karın Sarkmalarında Toparlama
Brera sadece yağ dokusunu eritmeyip aynı zamanda cilt altı kan dolaşımını düzenleyen ve yeni kolejen oluşumunu sağlayan bir yöntemdir. Özellikle cerrahi tedavi olanağının düşük olduğu kol-iç bacak gibi bölgelerde maksimum toparlanma sağlar.

Fizyoterapi
Brera fizik tedavi ve spor hekimliğinde de ağrı tedavisi, bölgesel yaralanmalar ve fibromiyarji tedavisinde de kullanılmaktadır. Cihaz italya bisiklet takımı ve birçok futbol takımında sporcu yaralanmalarında aktif olarak kullanılmaktadır.DOKTORUMUZA DANIŞIN