COSMELAN & DERMAMELAN (LEKE)

Cosmelan-Dermamelan cildin yaşlı görünümü, yaşlılık lekeleri, yüzdeki aşırı pigmentasyondan kaynaklanan lekeler, derideki koyu lekeler (spotlar), melasma, cholasma, akne izleri, U.V. kaynaklı lekeler, kısacası doğduktan sonra oluşmuş tüm leke problemlerinin çözümünde kullanılan leke tedavi kitleridir.

Deride çeşitli bölgelerde görülen koyulaşma ve lekelenme bu bölgede melanin miktarının aşırı artmasından kaynaklanmaktadır. Cosmelan® – Dermamelan deride bulunan melanin miktarını azaltarak pigmentasyonu baskılayan etkin bir enzimatik peeling yöntemidir ve etkisini ciltte leke oluşumunu tetikleyen mekanizmayı tyronisane enziminden itibaren baskılayarak yapar.

Yüz, boyun – dekolte, karın, el ve bacaklarda uygulanabilen Cosmelan® – Dermamelan leke tedavileri kitleri cildin yenilenmesinde de etki gösterir. Oluşmuş mimik ve çizgilerin açılımını sağlar, gözeneklerin görünümünü küçültür, cilt rengini açar – dengeler.

Topikal uygulanan, kolay protokole sahip Cosmelan® – Dermamelan leke tedavileri ciltte yara oluşturmaz, iyileşme süreci yoktur.

Yaşanan leke problemine göre yüzeyel lekeler için Cosmelan®, daha derin, yoğun lekeler için Dermamelan® leke tedavisi uygulanır.

 

DOKTORUMUZA DANIŞIN